15-11-2020 Juniorki młodsze w drodze do MP

Punktualnie o godzinie 10.30 rozpoczął się mecz dwóch niepokonanych drużyn, który miał wyłonić lidera tegorocznych rozgrywek. Trudno wskazać było faworyta, w ubiegłym tygodniu MUKS Piaseczno niespodziewanie pokonał najlepszą drużynę ubiegłego sezonu UKS 3 Żyrardów, natomiast za nami przemawiał atut własnego boiska.

Od pierwszych minut spotkanie było bardzo zaciekłe i wyrównane. Do przerwy UKS Nowa Wieś prowadził ośmioma punktami, przegrana 3 kwarta i na 4 minuty przed końcem zrobiło się nerwowo, zawodniczki MUKS Piaseczno dogoniły nasz zespół na 1 punkt.

Ostatnie minuty zadecydowały o naszym zwycięstwie 73 : 68

Wszystkim dziewczętom należą się brawa za waleczność i grę do końca. Gratulujemy zawodniczkom i trenerom.

Za tydzień ważny mecz w Sokołowie, trzymamy kciuki za nasz zespół i Julkę Runkwitz, która dzisiaj niesiona przez swoje koleżanki opuszczała boisko. Groźnie wyglądający uraz odniosła w II kwarcie nasza kapitan Agata Młyńska, jednak po udzieleniu pomocy przez p. pielęgniarkę w II połowie wróciła na boisko.

Czekamy na powrót Aleksandry Pniewskiej, która z trybun dopingowała swoje koleżanki z drużyny.