XXIII OGÓLNOPOLSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI ZAKOŃCZONY

Przez trzy dni na trzech salach w trzech kategoriach wiekowych toczyły się mecze Turnieju Mikołajkowego Dziewcząt organizowanego przez klub LUKS Trójka Sieradz. W łączonym zespole UKS Nowa Wieś / Labasket Warszawa (Dominika Kwasiborska, Ola Poniatowska, Alicja Głąbikowska, Julia Hryciuk, Kinga Kowalczyk) wystąpiliśmy w kategorii u14 a dwie nasze zawodniczki Julia Mróz i Agata Młyńska wspierały drużynę w u16.

WYNIKI KOŃCOWE
KADETKI
1. LA Basket Warszawa
2. MKK Jedenastka Siedlce
3. Delfin Kłecko
4. Play Basket Kraszewice
5. Warsaw Basketball Warszawa
6. Trójka Sieradz

Nagrodę dla najlepszej zawodniczki turnieju w zespole otrzymała Agata Młyńska.

MŁODZICZKI
1.LA Basket Warszawa
2.UKS Bliza Władysławowo
3.Warsaw Basketball Warszawa
4,MAG-RYS Zgierz
5. UKS Lider Tomaszów Mazowiecki
6.UKS Basket Aleksandrów Łódzki
7. SMOK Trójka Sieradz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *