U18 UKS NOWA WIEŚ – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 18 grudnia

U18 UKS NOWA WIEŚ – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 59 – 60 (10:17, 12:16, 21:10, 16:17)
Ciężką lekcję dostały nasze Juniorki przegrywając jednym punktem z drużyną z Sokołowa Podlaskiego. Przegrana pierwsza połowa łącznie 11 punktami, potem walka o odrobienie strat. Po dobrej grze w obronie i ataku w trzeciej kwarcie udało się dojść do remisu. Niestety w czwartej kwarcie po spadku za 5 fauli Aleksandry Kazarnowicz i Natalii Życkiej nie udało się utrzymać prowadzenia do końca.
Walczymy dalej, wierzymy, że odrobimy straty na wyjeździe.
Punktowały: Kazarnowicz A. 20, Skrzypczak K. 14, Jestadt Z. 9, Szymczyk W. 8, Pniewska A. 4, Życka N. 4, Młyńska A. 0, Obiegała P. 0, Tołtyżewska E. 0, Jakubowicz D. 0, Popiacka Ł. 0, Przybytniak K. 0.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *