Stowarzyszenie – 1% OPP

Przekaż 1% podatku na

Organizacja Pożytku Publicznego (OPP)
Uczniowski Klub Sportowy w Nowej Wsi
Krajowy Rejestr Sądowy Numer KRS: 0000226339


W imieniu Uczniowskiego Klubu Sportowego w „Nowej Wsi” serdecznie prosimy o pomoc oraz wsparcie, które możecie Państwo zapewnić przekazując 1%  podatku  na rzecz naszego Klubu  – Organizacji Pożytku Publicznego

Dzięki Państwu,  zgromadzone środki zostaną przeznaczone na rozwój klubu a w szczególności na funkcjonowanie i szkolenie drużyn młodzieżowych z piłki nożnej chłopców i koszykówki dziewcząt.

Jeśli jest, to w zasięgu Państwa możliwości, serdecznie prosimy o pomoc, aby w ten prosty sposób wspomóc nasz Klub. Za każdy taki gest serdecznie dziękujemy i obiecujemy wykorzystać otrzymane środki z jak największą korzyścią dla naszych młodych zawodników.

Wypełniając roczne  zeznanie podatkowe (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT37, PIT-38, PIT-39) prosimy o wpisanie numeru  KRS 0000226339  i nazwę naszej Organizacji Pożytku Publicznego: Uczniowski Klub Sportowy w „Nowej Wsi”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *