U14 MPKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski – UKS Nowa Wieś/ Labasket Warszawa 16 grudnia

MPKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski – UKS Nowa Wieś/ Labasket Warszawa
55 – 79 (22-22, 12-16, 9-23, 12-18).
Duże zaskoczenie, pierwszy mecz z Sokołowem Podlaskim, który rozgrywaliśmy na Turmonckiej zakończył się ogromną porażką naszego zespołu, dlatego dzisiaj faworytem do zwycięstwa nie byliśmy.
Jednak żeński basket lubi zaskakiwać, nasze zawodniczki weszły na boisko pewne siebie, pewne zwycięstwa i rozegrały świetny mecz! Gabriela Kowalska “Piernik” rozpoczęła dobrą passę zespołu, rzucając dwie “trójki” z rzędu, potem 2 pkty z gry i znowu celny rzut za 3 punkty. Od tego momentu przewaga na naszą korzyść tylko rosła! Dobra obrona Oli Poniatowskiej, która zatrzymała najwyższą zawodniczkę drużyny przeciwnej, świetne asysty Alicji Głąbikowskiej i gra sama się układała.
Brawo dziewczyny !!!
Punktowały: Kowalska Piernik 25, Głąbikowska A. 22, Skoneczna Z.11, Poniatowska A. 8, Sieklucka M. 4, Hryciuk 3, Kwasiborska D. 2, Dębska A. 2, Mikołajczyk Z. 0, Mikołajczyk H. 0, Kutyńska M. 0, Kowalczyk K. 0, Kowalczyk J. 0, Bajor W. 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *