2

[foogallery id=”240″]

Najnowsze wpisy

Przegrana z UKS 3 Żyrardów

Nasza najmłodsza drużyna dzielnie walczyła i dorównywała rywalkom tylko przez dwie kwarty. Niestety kwarta trzy i cztery to wyraźna dominacja drużyny z Żyrardowa, Dwie serie “trójek” (razem 24 pkt.) przy naszej słabej skuteczności i zmęczeniu pozwoliły na wysokie zwycięstwo 72 : 48.

Do końca sezonu zasadniczego pozostało rozegranie meczu rewanżowego z Żyrardowem i Połączonym zespołem HuraganWołomin i Labasket Warszawa.

Trzymamy kciuki i wierzymy w awans naszej drużyny do turnieju barażowego, który ustali kolejność końcową tegorocznych rozgrywek na poziomie WOZKoszWM i zapewni awans do 1/4 finału Mistrzostw Polski.

1. U17K – zwycięstwo po wyrównanym meczu z MPKK Sokołów Podlaski Dodaj komentarz