Turniej ćwierćfinałowy MP U17K w Bochni

Przez trzy dni nasze zawodniczki walczyły w Bochni o awans do półfinałów MP.

Pierwszego dnia zmierzyliśmy się z gospodarzem MOSiRem Bochnia, mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszego zespołu, wygrana I kwarta i prowadzenie 14 punktami w kwarcie II. Trzecia kwarta bardzo wyrównana i walka punkt za punkt. Niestety losy meczu odmieniła IV kwarta, ostatnie 3,5 minuty meczu to “niemoc” naszych zawodniczek, brak szczęścia, zmęczenie i drużyna z Bochni wygrywa IV kwartę 22:4!!! i cały mecz 70:47 (9:13, 21:15, 18:15, 22:4).

Drugi dzień to pojedynek z ISJW KMS Stalamch Wisła, mecz decydował o przedłużeniu szans na awans. Mecz podobnie jak pierwsze spotkanie rozpoczął się bardzo dobrze dla naszych dziewczyn, wygrana pierwsza kwarta. II kwarta to zmiana postawy Wisły i ich wygrana. Mecz był bardzo wyrównany na szczęście kwarta III i IV to zwiększająca się przewaga naszej drużyny i zasłużone zwycięstwo 70:58 (20:16, 12:15, 19:11, 19:16).

Dzień trzeci mecz z MKS MOS Betard Wrocław miał zadecydować kto awansuje do półfinału. Historia lubi się powtarzać, niestety mecz nr 3 nie przypominał meczu nr 2 lecz mecz nr 1 z Bochnią. I i II kwarta to prowadzenie naszych zawodniczek i wyrównana walka. III i IV kwarta należała do Wrocławianek i mecz zakończył się wynikiem 75:41 (8;10, 17:13, 24:4, 26:14).

Dziękujemy zawodniczkom i trenerom, brawa za waleczność i ducha walki.