Zwycięstwo juniorek z UKS Trójka Żyrardów!

Dnia 19.11.2017r. juniorki rozegrały na hali w Nowej Wsi mecz z drużyną UKS Trójka Żyrardów. Był to już 2 mecz w tym sezonie.

Już od samego początku nasza drużyna wypracowała przewagę. Pozwoliły na to celne rzuty z półdystansu i również z dystansu (za 3 punkty) oraz bardzo dobra gra w obronie. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 35:17 dla gospodarzy.

Niestety w 3 kwarcie przewaga zaczęła maleć i w pewnym momencie była tylko 6 punktowa. Ostatecznie wchodząc na ostatnią kwartę dziewczyny wygrywały tylko 8 punktami co praktycznie rozpoczynało mecz od zera.

W 4 kwarcie nasze zawodniczki zdeterminowane, żeby wygrać skupiły się,  przez co ponownie zyskaliśmy przewagę dzięki celności i dobremu wyprowadzeniu piłki. To pozwoliło nam odbudować straty i zakończyć spotkanie zwycięstwem:

64 : 51

Bardzo dziękujemy kibicom za wsparcie i zapraszamy na kolejne mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.