II miejsce młodziczek w Turnieju z okazji Odzyskania Niepodległości w Piasecznie

W dniach 11-12 listopada w Piasecznie odbył się tradycyjny turniej koszykówki z okazji Odzyskania Niepodległości. Drużyna młodziczek rozegrała 4 mecze, pokonując drużyny MUKS II Piaseczno, GKK Grodzisk Mazowiecki oraz UKS Huragan Wołomin. W ciężkiej walce dziewczęta przegrały 42:50 z gospodarzem – MUKS I Piaseczno. Był to bardzo dobry turniej jeśli chodzi o grę naszych zawodniczek

Tytuł “Króla strzelców” turnieju zdobyła Aleksandra Poniatowska, która w czterech meczach rzuciła 96 pkt. Ola została również najlepszą zawodniczką drużyny. Alicja Głąbikowska trafiła do najlepszej piątki turnieju.

Kolejność miejsc:
1. MUKS I Piaseczno
2. UKS Nowa Wieś
3. UKS Huragan Wołomin
4. GKK Grodzisk Mazowiecki
5. MUKS II Piaseczno

Cieszymy się z sukcesu i gratulujemy drużynie!

~Zdjęcia: Adam Harke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.